Contact personal

Nume şi PrenumeFuncţiaServiciulTelefonE-mail
Bogdan Ganea Director vânzări Vânzări auto 0721.447.150 bganea@agastia.ro
Adrian Bujor Reprezentant vânzări Vânzări auto 0728.110.411 adrian.bujor@agastia.ro
Laura Făgădar Reprezentant vânzări Vânzări auto 0757.365.312 laura.fagadar@agastia.ro
Gabriel Dobroiu Director service Service 0743.904.582 gabi.dobroiu@agastia.ro
Marian Burzo Recepţioner service Service 0721.441.932 service@agastia.ro
Ionuţ Pop Consilier piese Piese de schimb 0742.694.559 piese@agastia.ro
Andrei Rusu Referent daune Daune 0756.752.299 daune@agastia.ro
Bogdan Chiorean Director general Management 0262.216.664 bchiorean@agastia.ro
Adrian Pop Director executiv Management 0262.216.664 apop@agastia.ro
Mariana Coman Director economic Financiar 0262.216.664 financiar@agastia.ro
Raluca Chiorean  Facturare / Recepție Financiar 0262.216.664 receptie@agastia.ro

Pentru a lua legătura cu noi, folosiţi formularul de mai jos sau datele de contact alăturate.

address Adresa: B-dul Independenţei nr. 17 Baia Mare, Maramureş

telephone Telefon: vânzări: +40 757.365.312; +40 728.110.411

telephone Telefon: service: +40 721.441.932

email Email: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

web

Formular de contact